KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339029
nr 1533 9029
Edmund M Wimperis (1835-1900), "Dartmoor Stream, monogramsignerad. Olja på pannå, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:18:38
10/4 18:13:38